DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościFundacja im. Grzegorza Góraka - możesz nas wesprzeć za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Libra!

05.06.2017

Dom Aukcyjny Libra specjalizuje się w polskiej sztuce XX/XXI w. To inicjatywa doświadczonych ekspertów rynku sztuki i jej mecenasów. Oferta jest szczegółowo wyselekcjonowana, a zespół Libry zapewnia obsługę kolekcjonerów na najwyższym poziomie, na każdym etapie zakupu/sprzedaży dzieła sztuki. Libra w praktyce wdraża zasady odpowiedzialnego biznesu, przekazując część prowizji aukcyjnej na organizacje dobroczynne.

Dom Aukcyjny ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49. Ostatnia aukcja odbyła się 5 czerwca. Katalog prac dostępny jest również na stronie Domu Aukcyjnego. Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji osobom, które są zainteresowane rynkiem dzieł sztuki, aby mogli wskazać naszą Fundację jako tę, która otrzyma część prowizji aukcyjnej.

Fundacja im. Grzegorza Góraka powstała, żeby upamiętnić Grzegorza Góraka - przyjaciela, motywatora, człowieka sukcesu. Jego oszałamiające pasmo sukcesów zostało przerwane tragicznym wypadkiem w kwietniu 2016 r. Grzegorz zginął mając zaledwie 27 lat, pozostawiając po sobie pamięć człowieka skazanego na sukces. Fundacja jego imienia ma za zadanie upamiętnienie Grzegorza jako fenomenalnego pracownika, szefa, męża i przyjaciela - jako Tytana Życia.

Szczegóły na stronie Fundacji: http://fundacjagg.pl/