Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Finał Bike Maratonu

04.10.2010

W miniony weekend zakończył się tegoroczny sezon dla kolarzy górskich. W sobotę spotkali się na wyścigu w Świeradowie, a w niedzielę w Karpaczu, zamykając tym samym cykl Bike Maratonu. W klasyfikacji generalnej po sezonie drużyna MTB Votum Team Wrocław zajęła 5 miejsce w kategorii Sport oraz 7 miejsce w kategorii Muszkieterzy. Gratulujemy!

Rowerowy weekend rozpoczął sobotni wyścig w Świeradowie, niemal 800 zawodników wystartowało po zwycięstwo. Trasa wiodła głównie szerokimi leśnymi drogami, w większości znanymi uczestnikom sławnego Biegu Piastów. Kilku zawodników z Votum Team Wrocław zajęło niezłe miejsca, m.in. Dariusz Poroś był 9 na dystansie Giga. Drużyna zaś uplasowała się na 6 miejscu w kategorii Sport.

Najważniejszym wydarzeniem weekendu był jednak niedzielny finał Bike Maratonu w Karpaczu. Na starcie stawiła się niemal cała ekipa teamu. Trasa była bardzo trudna technicznie i kondycyjnie - miało się wrażenie, że droga cały czas prowadzi pod górę, do tego sporo było odcinków technicznych. Nawet w takich warunkach drużynie udało się zająć 4 miejsce w Sporcie i 5 w Muszkieterach. Na dystansie Giga Ewa Duszyńska zajęła1 miejsce w kategorii K2, Dariusz Poroś 3 w kategorii M3, a Przemysław Kotowicz - 5 w kategorii M4. W wyścigu w Karpaczu uczestniczyła także Mistrzyni Świata w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska.

Nasi zawodnicy, mimo lekkiego zmęczenia całym sezonem, do samego końca walczyli o lokaty w klasyfikacji generalnej, indywidualnej oraz drużynowej. W sezonie 2010 drużyna Votum Team Wrocław została sklasyfikowana jako 5 w kategorii Sport oraz jako 7 w kategorii Muszkieterzy.

W klasyfikacji generalnej dystansu Giga Ewa Duszyńska znalazła się na 2 miejscu w kategorii K2, Tomasz Duszyński na 5 w M2, Dariusz Poroś też na 5 w kategorii M3, a Przemysław Kotowicz na 3 w kategorii M4. Na dystansie Mega Jakub Chyliński zajął 9 miejsce w kategorii M2, a Jakub Biegański 10 miejsce w kategorii M0. I tak oto Votum Team Wrocław z fasonem zakończył tegoroczne zmagania. Zakończenie sezonu 2010 oraz dekorację najlepszych uświetnił widowiskowy pokaz sztucznych ogni.