DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościDzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - dziękujemy za liczny udział w akcji

04.12.2015

W ciągu dwóch dni poprzedzających Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych Fundacja VOTUM zorganizowała zbiórkę krwi we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Akcja dedykowana była poszkodowanym w wypadkach drogowych. Dzięki tej akcji zarejestrowało się 372 dawców i zebrano 130 litrów surowca. Każdy z krwiodawców otrzymał przygotowany przez Fundację i VOTUM S.A. upominek.

Natomiast w niedzielę15 listopada Fundacja wraz z akcją #lubiewpasach stworzyła we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim strefę bezpiecznej jazdy. Wydarzenie miało na celu w sposób przystępny zwrócić uwagę na częste przyczyny wypadków drogowych. Zwłaszcza na te, na które zarówno piesi, jak i kierowcy mają wpływ. Każda z przygotowanych atrakcji miała podkreślać istotę rozsądnego zachowania na drodze. Właśnie z tego względu w Pasażu stanęły symulatory dachowania, bezpiecznej jazdy 5d, trenażer refleksu oraz slalom do alkogogli.

Uczestnicy wydarzenia mogli także wyrazić swoje poparcie dla akcji promującej jazdę w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Przygotowana została także specjalna strefa dla najmłodszych. Imprezę zwieńczył koncert zespołu Me Myself And I.

Więcej zdjęć z akcji można obejrzeć na stronie: https://votum-sa.pl/