DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościDominik Nowak nowym trenerem Miedzi Legnica!

21.06.2017

W piątek poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca Miedzi. Został nim 44-letni Dominik Nowak, który w minionym sezonie pracował w Wigrach Suwałki. – Cieszę się, że będę pracował klubie, który jest świetnie poukładany i ma ambitne cele – powiedział nowy trener Miedzi.

Trener Nowak jest doskonale znany do Dolnym Śląsku – przez kilka lat pracował w Górniku Polkowice, z którym przeszedł drogę od 4 do 1 ligi. Z powodzeniem pracował także we Flocie Świnoujście, gdzie (mimo dużych problemów organizacyjnych) walczył o awans do Ekstraklasy oraz w Motorze Lublin, a ostatnio w Wigrach Suwałki (od 31 marca 2016 r.). Ten klub najpierw utrzymał w lidze (przejął drużynę po 23 kolejkach, kiedy Wigry zajmowały ostatnie miejsce w tabeli), a w ostatnim sezonie włączył się do walki o Ekstraklasę i doszedł z Wigrami do półfinału Pucharu Polski!

Od nowego sezonu Dominik Nowak zasiądzie na ławce trenerskiej Miedzi, z którą związał się rocznym kontraktem. – Przychodzę do Miedzi z dużym optymizmem i chcę tu zbudować zespół na miarę oczekiwań. Pracujemy z panem Andrzejem Dadełło i panią Martyną Pajączek nad tym, by zbudować w Legnicy silną drużynę. Chcę, żeby Miedź grała ofensywnie. Nie obiecam, że będziemy strzelać po pięć bramek w każdym meczu, ale na pewno będziemy duży nacisk kłaść na ofensywę – powiedział nowy trener Miedzi.

Trener Nowak po podpisaniu umowy natychmiast mocno zabrał się do pracy. Czas na kompletowanie składu na nowy sezon oraz przegląd kadr w Akademii Piłkarskiej Miedzi. Już w piątkowy wieczór trener będzie oglądał mecz rezerw Miedzi w 3 lidze. – Wiem, że Akademia jest ważną częścią Miedzi. Będziemy monitorować najlepszych młodych zawodników i jeśli będą ku temu podstawy, dostaną oni szansę w pierwszym zespole. Nie boję się stawiać na młodych zawodników – dodał.

Drugim trenerem Miedzi będzie Grzegorz Mokry, który pracował z Nowakiem w Suwałkach, a trenerem bramkarzy pozostanie Aleksander Ptak. Bez zmian pozostaje sztab medyczny oraz kierownik drużyny. Miedź pod okiem nowego trenera rozpocznie przygotowania do sezonu w poniedziałek 26 czerwca i planuje rozegrać cztery sparingi.

Źródło:

http://www.miedzlegnica.eu/index.php/news/pilne-dominik-nowak-trenerem-miedzi-legnica/