Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Cztery medale szachistów Polonii w MPJBiS

11.08.2014

Sukcesem zawodników Polonii Wrocław zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych! Juniorzy Polonii wywalczyli w sumie cztery medale, a w kilku kolejnych przypadkach do podium zabrakło bardzo niewiele.

W szachach szybkich w grupie chłopców do lat 14 złoto zdobył Szymon Gumularz, a srebro wywalczył Kacper Grela, zaś w grupie dziewcząt do lat 16 srebrny medal przypadł Marioli Woźniak. Z kolei w zmaganiach w szachach błyskawicznych jeszcze jeden krążek dla Polonii wywalczyła Mariola Woźniak, która zdobyła srebro. Bardzo blisko podium był Szymon Gumularz, który ostatecznie zmagania zakończył na 4. miejscu. Dobrze spisali się też inni zawodnicy Polonii, którzy potwierdzili przynależność do krajowej czołówki. Być może dorobek medalowy Polonii byłby jeszcze większy, jednak z powodu choroby ze startu musiała zrezygnować aktualna mistrzyni Polski do lat 16 w szachach klasycznych – Aleksandra Dadełło.