Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Bike Maraton wystartował

26.04.2010

Tegoroczny Bike Maraton rozpoczęła rywalizacja we Wrocławiu, więc lokalna drużyna musiała pokazać na co ją stać. Zawodnicy MTB Votum Team Wrocław niemal w komplecie stanęli razem z rekordową liczbą 1600 zawodników na starcie, aby rozpocząć rywalizację w kluczowym dla drużyny cyklu. Drużyna zajęła 6 miejsce w kategorii sportowej, czyli najwyższe w historii teamu oraz 9 miejsce w kategorii Muszkieter.

Sukcesy odnieśli także poszczególni zawodnicy, którzy ambitnie startowali na najdłuższym dystansie GIGA liczącym 84 km. Ewę Duszyńską wyprzedziła tylko jedna zawodniczka, ale i tak przypadło jej zaszczytne miejsce na podium - 2 w kategorii K2. Darek Poroś otrzymał tytuł Mistrza Miasta Wrocławia w Maratonie MTB i jednocześnie zajął 4 miejsce w kategorii M3, zaś Przemek Kotowicz zajął 5 miejsce w kategorii M4.

Wrocławski maraton trudno nazwać MTB, ale na pewno był to bardzo szybki wyścig - średnia prędkość najlepszych zawodników przekroczyła 32 km/h na trasie 84 km. Start zawodników MTB Votum Team Wrocław w pierwszym w tym sezonie Bike Maratonie okazał się bardzo udany. Widać, że zimowe treningi dały efekt. Mamy nadzieję, że forma dopisze im w całym sezonie, podobnie jak słoneczna pogoda.