DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAndrzej Dadełło wygrał Turniej Szachowy na Sycylii!

09.12.2015

Dobiegł końca 2. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Etna w miejscowości Nicolosi na Sycylii. W grupie open B (<2000), w której wystartowało 57 zawodników, zwyciężył Andrzej Dadełło z Polonii Wrocław. W siedmiu rozegranych partiach zgromadził aż 6,5 punktów!

Drugie miejsce zajęła Laura Gueci (5,5 pkt.), a trzecie Antonio Iannello (5,5 pkt.) – oboje reprezentujący Włochy. Klasyfikacja końcowa grupy B – TUTAJ .

W grupie open A (>1900) zagrała Aleksandra Dadełło, która w siedmiu rundach zgromadziła 3 pkt. i zajęła 23. miejsce. Miejsca na podium zajęli szachiści z tytułem arcymistrza. Zwyciężył Holender Jan Werle (5,5 pkt.), drugie miejsce zajął Peter Prohaszka z Węgier (5,5 pkt.), a trzecie Bayarsaikhan Gundavaa z Mongolii (5 pkt.). Klasyfikacja końcowa – TUTAJ .

Warto dodać, że nasi zawodnicy zanotowali na Sycylii nie tylko zyski rankingowe, ale i również mieli okazję oglądać na żywo przebudzenie liczącego ponad trzy tysiące metrów wulkanu Etna, który od kilkunastu dniu wyrzuca tumany popiołu wulkanicznego.