Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

5. SALENTO OPEN: ZWYCIĘSTWO ANDRZEJA DADEŁŁO

30.05.2016

We Włoszech dobiegły końca zmagania szachistów w turnieju 5. Salento Open. W grupie B zwyciężył Andrzej Dadełło z Polonii Wrocław! W grupie A 2. miejsce zajął Oskar Wieczorek, a tuż za podium – na 5. pozycji – uplasował się Daniel Sadzikowski.

W grupie open A zwyciężył ukraiński arcymistrz Andrey Vovk (7 pkt.). Do końca o drugiej miejsce walczył zawodnik Polonii Wrocław Oskar Wieczorek (6,5 pkt.), który w ostatniej rundzie po długiej walce pokonał Hindusa Shaikha Mohammada Nubairshaha i wywalczył drugą pozycję! Daniel Sadzikowski (6 pkt.) skończył turniej na wysokiej 5. pozycji. Aleksandra Dadełło zakończyła zawody z dorobkiem 3 pkt.

W grupie open B wygrał Andrzej Dadełło (8 pkt.), który przez cały turniej grał bardzo równo – nie przegrał żadnej partii, a w sumie odniósł siedem zwycięstw i dwa remisy. Oprócz zwycięstwa w turnieju ważny jest także zysk rankingowy wynoszący ponad 70 punktów! Basia Dadełło zakończyła zawody z dorobkiem 3,5 pkt. i także zyskała na rankingu ponad 20 punktów!

Szczegóły tego wydarzenia na stronie Polonii Wrocław .