DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościKongres Roczny "18-tka DSA"

04.05.2017

22 kwietnia b.r. w hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Kongres Roczny DSA. Coroczna impreza miała tym razem specjalny charakter ze względu na osiągnięcie przez firmę „pełnoletności” i przebiegała pod hasłem „Osiemnastka DSA”. Hasło to oddaje klimat uroczystej gali, w czasie której podsumowano wyniki i uhunorowano najlepszych.

Nowoczesna „osiemanastkowa”oprawa, światła i dynamiczna muzyka podkreślały świeżość i dynamizm kadry młodych, ale świetnie przygotowanych przedstawicieli. Z drugiej strony to symboliczne wejście w wiek dorosły przypominało o ogromnym doświadczeniu tych, którzy są z nami nami lojalnie co najmniej od dziesięciu lat, a wielu przypadkach od samych początków firmy. Jedni i drudzy mieli w czasie uroczystości swoje chwile chwały. Wejście w dorosły wiek to także zobowiązanie dla całej firmy do dalszego rozwoju i pracy na rzecz pomyślności finansowej naszych Klientów.

Najlepszym gratulowali i nagrody wręczali m.in. właściciel grupy kapitałowej DSA - Andrzej Dadełło, prezes DSA Investment SA Kamil Krążek, członkowie zarządu DSA Investment SA: Magdalena Kryska i Krzysztof Rosner a także goście Kongresu - przedstawiciele menedżmentu naszych partnerów biznesowych, firm AXA i Prudential. Efektowną osiemnastkę z lodu wycięli dla nas w spektakularny sposób panowie z Ostre Cięcie.