DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościIII liga: Derby dla Miedzi. Zagłębie na kolanach

19.10.2015

Miedź II Legnica zdecydowanie lepsza od lubinian w derbach Zagłębia Miedziowego. 17 października br. w ramach 13. kolejki 3. ligi podopieczni trenera Piotra Jacka zagrali za miedzą koncertowo i rozbili drugi zespół Zagłębia aż 4:0. Ozdobą tego spotkania a zarazem ukoronowaniem znakomitej gry legniczan był gol Patryka Murawskiego z ostatniej minuty meczu.

Sporo fauli, gra na ich pograniczu oraz nieustępliwość cechowała derbowe spotkanie drugich drużyn Miedzi i Zagłębia. Jak powszechnie wiadomo, derby rządzą się własnymi prawami, ale w tym przypadku Miedź II była faworytem spotkania z rezerwami Zagłębia i wywiązała się ze swojej roli znakomicie. (...)

Miedź II zwyciężyła w Lubinie 4:0 ostatecznie rozstrzygając kwestię swojego panowania w Zagłębiu Miedziowym na poziomie III ligi. Piłkarze spod znaku Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica ponownie udowodnili, że wola walki, determinacja i znakomite przygotowanie to najlepsza recepta aby pewnie zwyciężać. Derby dla Miedzi II stały się faktem. Brawo!!!

Całość artykułu na stronie:

http://www.miedzlegnica.eu/index.php/news/iii-liga-derby-dla-miedzi.-zagbie-na-kolanach/