DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościRada Nadzorcza

Agnieszka Dadełło

Przewodnicząca Rady Nadzorczej DSA. Jedna z założycielek i akcjonariuszy firmy, absolwentka PSKOiB, obecnie kończy studia na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.

Bartłomiej Krupa

Członek Rady Nadzorczej. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, doktorant. Prezes Zarządu Votum SA. Prezes Zarządu Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych, która zrzesza przedsiębiorców z branży odszkodowawczej. Członek Stowarzyszenia dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego „ProMotor”.

Joanna Wilczyńska

Członek Rady Nadzorczej. Absolwentka prawa oraz zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Wrocławskim. Z grupą kapitałową DSA związana od 12 lat. Pełniła funkcje członka Rady Nadzorczej w spółkach Votum S.A. Członek Rady Nadzorczej , CTE SA, CTE Projekt 2 Sp. z o.o. oraz DSA Financial Group Slovensko, a.s..


Zarząd

Andrzej Dadełło

Prezes Zarządu, multimilioner, biznesmen, podróżnik, filantrop, historyk, ekonomista. Karierę zawodową rozpoczynał w Departamencie Inwestycji Kapitałowych Banku Zachodniego SA. Jest założycielem i głównym akcjonariuszem firmy DSA Financial Group SA. Jest i był członkiem kilkudziesięciu rad nadzorczych, między innymi takich spółek jak : Jtt Computer SA, Bankier.pl SA, CTE SA, MCI SA, Votum SA. Za pośrednictwem grupy kapitałowej DSA FG SA jest również głównym akcjonariuszem klubów sportowych: piłkarskiej Miedzi Legnica i szachowej Polonii Wrocław. Od 2010 roku jedna z jego spółek : Votum SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Był wicemistrzem Europy amatorów w szachach. Jest jednym z założycieli fundacji : Dom na skale i Votum. Był wielokrotnie nagradzany za działalność charytatywną i sponsorską. Oprócz piłki nożnej i szachów interesuje się psychologią oraz podróżami.

Anna Ludwig

I Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy. Absolwentka PSKOiB we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Z DSA związana od początku istnienia spółki.

Marta Żołędziewska

Członek Zarządu, radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.