DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościRada Nadzorcza

Aleksandra Dadełło

Przewodnicząca Rady Nadzorczej DSA Financial Group S.A.

Krzysztof Dadełło

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej DSA Financial Group S.A.

Joanna Wilczyńska

Członek Rady Nadzorczej. Absolwentka prawa oraz zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Wrocławskim. Z grupą kapitałową DSA związana od 12 lat. Pełniła funkcje członka Rady Nadzorczej w spółkach Votum S.A. Członek Rady Nadzorczej , CTE SA, CTE Projekt 2 Sp. z o.o. oraz DSA Financial Group Slovensko, a.s..


Zarząd

Andrzej Dadełło

Prezes Zarządu, multimilioner, biznesmen, podróżnik, filantrop, historyk, ekonomista. Karierę zawodową rozpoczynał w Departamencie Inwestycji Kapitałowych Banku Zachodniego SA. Jest założycielem i głównym akcjonariuszem firmy DSA Financial Group SA. Jest i był członkiem kilkudziesięciu rad nadzorczych, między innymi takich spółek jak : Jtt Computer SA, Bankier.pl SA, CTE SA, MCI SA, Votum SA. Za pośrednictwem grupy kapitałowej DSA FG SA jest również głównym akcjonariuszem klubów sportowych: piłkarskiej Miedzi Legnica i szachowej Polonii Wrocław. Od 2010 roku jedna z jego spółek : Votum SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Był wicemistrzem Europy amatorów w szachach. Jest jednym z założycieli fundacji : Dom na skale i Votum. Był wielokrotnie nagradzany za działalność charytatywną i sponsorską. Oprócz piłki nożnej i szachów interesuje się psychologią oraz podróżami.

Anna Ludwig

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy. Absolwentka PSKOiB we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Z DSA związana od początku istnienia spółki.

Agnieszka Czaplińska

Wiceprezes Zarządu, Główny Księgowy. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Z DSA związana od 2004 roku.

Marta Żołędziewska

Członek Zarządu, radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.