DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZarząd

Krzysztof Rosner

Prezes Zarządu - Dyrektor Sprzedaży, od początku kariery zawodowej związany z DSA Financial Group S.A., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A. W 2010 r. awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskuje tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A., a także jednego z najlepszych sprzedawców programów inwestycyjnych. Od września 2014 r. pełnomocnik Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. powołany na stanowisko Członka Zarządu w DSA Investment S.A, w styczniu 2019 r. został Prezesem Zarządu. Studiował Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Magdalena Opałko

Członek Zarządu - Dyrektor Finansowy, absolwentka rachunkowości i auditingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z DSA związana od 2006 roku.

Kinga Tuszkiewicz

Członek Zarządu - Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu - Wydział Gospodarki Narodowej w zakresie Finansów i Bankowości oraz AWF w Poznaniu - Wydział Turystyki i Rekreacji . Przez 5 lat prowadziła księgowość w firmach prywatnych. Od 2000 roku związana z branżą ubezpieczeniową, a od 2003 roku z DSA. W 2005 roku awansowała na stanowisko Dyrektora budując własną strukturę sprzedażową . Od 2017 roku odpowiadała za wdrożenie i sprzedaż ubezpieczeń grupowych w DSA. W styczniu 2019 r. została Członkiem Zarządu DSA Investment SA oraz dyrektorem sprzedaży ubezpieczeń grupowych, komunikacyjnych oraz majątkowych.